Call of Duty

Vše o Call of Duty 1, 2, 3, 4 - torrent, čestina,cheaty, obrázky, crack,CD-KEY, CoD2 multiplayer

CoD 2 Multiplayer

Herní módy

DeathMatch
Typ hry, při kterém stojí hráči proti sobě. Každý hráč nemá žádného přítele, nikdo nemá vlastní tým (stranu), je to pouze boj na život a na smrt. Tento mód je pro ty, kteří mají rádi rychlé, demolující a bezhlavě vrhající se střílečky. Taktizovat zde a vymýšlet něco je opravdu hloupost. Je to ale ideální na odreagování, kdy se chcete pouze pořádně vymlátit. DeathMatch nemá žádná kola, když zemřete, v určitém časovém intervalu se narodíte znovu, a tak stále dokola.

Team DeathMatch
Je to hodně podobné jako DeathMatch, akorát už tady máte týmy. Máte svůj tým se kterým se můžete dohodnout na věcích jako kam, kdy, proč....Dáváte pozor jak na sebe, tak i na spoluhráče. Ale ostatním se to moc neliší, chodíte a střílíte, TDM nemá kola, takže narození je stejné jako u DM.

Capture the Flag
Představte si klasický TDM, je to stejné, akorát cílem hry je ukrást nepřítelovu vlajku a donést ji na své území kde sídlí ta vaše. Taktizovat se tady už dá docela slušně, jak např. rychlým postupem s týmem, odlákáním pozornosti atd...CtF taky nemá kola, a proto pro někoho z vás nudné.

Search and Destroy
Hodně oblíbený mód. Tento mód je nejlepší pokud si chcete zahrát týmově, takticky a super hru. Pokud ste typ hráče, který než se někam vrhne radši si to promyslí, tak SaD je pro vás tím pravým. Jsou zde týmy, hra je rozdělena na kola, máte skvělé možnosti domluvy se spoluhráči a zahájit taktické kroky. Hlavní´účel tohoto módu je, položit s američany bombu na uvedená stanoviště a umožnit jí vybouchnout. To znamená bránit bombu před němci, kteří jí pro svoji výhru musí zneškodnit. Bombu pokládáte 5 vteřin. Zneškodnění trvá 10 vteřin. Celková doba než bomba vybuchne je 1 minuta.


HeadQuarters
Boj o rádio. Hrají proti sobě dva týmy a úkolem je co nejdříve obsadit určité místo na mapě a zbudovat zde rádio. To je poté třeba bránit před zničením druhým teamem.

Rifles Only DTM
Velmi oblíbený a hraný mod z Call of Duty. Jedná se klasický TeamDeathmatch s tím rozdílem, že k dispozici máte jen pušku. Zapomeňte na samopaly, granáty a pistolky, nažhavte svůj skill a vrhněte se do nemilosrdných bojů.

Žádné komentáře
 
Dudiňák Jan ; ICQ: 258-930-543